Kávová směs| Presto Caffé

Kávová směs Presto Caffé

Do kávové směsi Presto Caffé jsme vložili italskou vášeň a touhu po dokonalosti. Sladění chuťových vrstev, hutná pěna a intenzivní aroma. To jsou přednosti naší jedinečné kávové směsi inspirované neapolským stylem pražení kávy. 

Kávová směs Presto Caffé je společným produktem italského temperamentu, osobité receptury a přání mnoha milovníků kvalitní kávy po celém světě. Navíc se pyšní jedinečnou přidanou hodnotou. Léta budovaným vztahem s vámi, našimi milými zákazníky, který vznikl díky mobilním kavárnám. U nich si vychutnáte šálek výjimečné zrnkové kávy na různých kulturních akcích, festivalech nebo výstavách. Outdoor Caffé vás potěší i na výletu nebo při posezení s rodinou i přáteli.

Arabica, nebo Robusta?

Doménou naší kávy je intenzivní vůně, bohatá crema a silná chuť s tóny hořké čokolády a lískových oříšků. Za ideálních podmínek přípravy ucítíte i lehký nádech grapefruitu a zralých višní. Zajímá vás, jestli v kávové směsi převládá aromatická Arabica, nebo spíše hořká Robusta? Nekažte si vzácnou chvíli usilovným přemýšlením! Kvalitní káva vás potěší bez ohledu na to, co se píše v menu. Vyzkoušejte výjimečnou kávovou směs Presto Caffé a navštivte exkluzivní výukovou sekci Presto Barista, kde vám přehledně ukážeme, jak na přípravu excelentního espressa v duchu italského dolce vita. Buon gusto!

Aktivní filtry

 • Presto Caffé - Zrnková káva 250 g

  229 Kč

  Obsah: Zrnková káva 250 g - 30 porcí

  Vyzkoušejte kávovou směs Passione da Napoli a dopřejte si dokonalé espresso. Naši zrnkovou kávu si zamilujete pro osobitou barvu, intenzivní vůni, optimální sladění chuťových vrstev, kompaktní pěnu a silnou chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Při dodržení ideálních podmínek přípravy navíc ucítíte i lehký nádech grapefruitu a zralých višní ve vyváženém poměru Arabiky a Robusty. Presto Caffé!

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Zrnková káva Presto Caffé 1000g + 250g zdarma
  • -10%

  Presto Caffé - Zrnková káva 1000 g + 250 g ZDARMA

  877 Kč -10% 789 Kč

  Obsah: Zrnková káva 1000 g + ZDARMA zrnková káva 250g PrestoCaffé.

  Výjimečná kávová směs pro dokonalé espresso. Kvalitní zrnková káva ve vyváženém poměru Arabiky a Robusty potěší výraznou barvou, intenzivní vůní, jedinečným sladěním chuťových vrstev, hustou cremou a chutí s tóny hořké čokolády a oříšků.

  Cena porce pod 7 Kč!!!

  Nyní dárek! Kupon ve výši 50 Kč na další nákup.

  Mimořádná akce!!!

  Dárek! Presto Caffé zrnková káva 250g k seřízení mlýnku Vašeho kávovaru ZDARMA!

  Využijte náš dárek k seřízení mlýnku vašeho kávovaru doma nebo v kanceláři a dostaňte z kávy PrestoCaffé MAXIMUM!!! Umocněte svůj požitek z ještě chutnějšího espressa PrestoCaffé. Řiďte se radami a pokyny v naší exkluzivní sekci PrestoBarista.

 • Presto Caffé - Mletá káva 250 g

  229 Kč

  Obsah: Mletá káva 250 g - 30 porcí

  Ochutnejte naši jemně mletou kávu Presto Caffé ve skvěle vyváženém poměru Arabiky a Robusty! Zamilujete si její unikátní barvu, vůni, sladění chuťových vrstev, kompaktní crému i silnou chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Pokud navíc dodržíte ideální podmínky přípravy, potom ucítíte i jemný nádech grapefruitu a zralých višní. Doporučujeme pro moka konvičky, kávovary bez mlýnku i pro zalévanou kávu typu "český turek".

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Šálek s podšálkem na espresso Presto Caffé

  269 Kč

  Silnostěnný hrnek 60 ml

  Zvolte luxusní design šálků Presto Caffé! Pro ještě lepší zachování maximální chuti a teploty vašeho espressa. Pečlivě vybraný tvar a extra silná stěna šálku o tloušťce 1 cm zajistí esteticky ideální vzhled a nevšední zážitek z vašeho espressa. Každý kus navíc pochází od tradičního italského výrobce gastronomického porcelánu.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Šálek s podšálkem na cappuccino Presto Caffé

  299 Kč

  Silnostěnný hrnek 160 ml

  Vyzkoušejte harmonický design šálků Presto Caffé! Pro maximální zachování chuti a teploty vašeho dokonalého espressa. Ergonomický tvar a extra silná stěna šálku zajistí ideální estetiku a nevšední zážitek z vašeho vysněného cappuccina. Každý kus navíc pochází od tradičního italského výrobce gastronomického porcelánu.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Presto Caffé - HB cukr

  349 Kč

  Balení: 1000ks - 4 kg

  Sladká tečka na vašem mistrovském díle? V případě skvěle připraveného espressa se vyplatí cit pro detail. Takže byste neměli na nic zapomenout. Skvělá káva, luxusní porcelán a kvalitní cukr. Kombinace detailů, která dělá z dobré kávy tu výjimečnou. Pro ideální chuť zvolte náš hygienicky balený třtinový cukr a připravte si jedinečnou kávu třeba v pohodlí domova.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).