Čerstvá káva | Presto Caffé

Čerstvá káva jako z neapolské caffeterie

V Presto Caffé vám nabízíme kvalitní, praženou kávu, kterou si zamilujete. Učaruje vás intenzivní vůně i kompaktní pěna. Potěší silná chuť s čokoládovým a lískooříškovým nádechem v jedinečném poměru Arabiky a Robusty. V případě ideálních podmínek jsou ve směsi znatelné také ovocné tóny grapefruitu a zralých višní. Navíc se přípravě výtečného espressa můžete hravě naučit i vy.

Sníte o voňavé a čerstvé kávě? Presto Barista!

Toužíte po absolutně špičkové kávě, kterou se blýsknete na rodinné sešlosti, při nedělním posezení s přáteli nebo na firemním jednání? My vás to naučíme! Podávání dokonalého espressa jako z neapolské caffeterie totiž není žádná věda. Ani tajemství. Pokud jeho přípravě věnujete malinko víc času, pak vás odmění nezapomenutelnou chutí. A na chvíli přenese až do slunné Itálie.

Považujete se za milovníky pražené kávy a italského espressa? Skvěle. Přesně pro vás jsme vytvořili exkluzivní výukový plán Presto Barista. Díky němu vám přehledně vysvětlíme, jak vykouzlit ze šálku zrnkové kávy maximální potěchu a užít si ho jako ryzí Italové. V duchu la dolce vita.

Dokonalá čerstvá káva kdekoliv si přejete

Každý si zaslouží chvilku pro sebe. Třeba u šálku skvěle připravené kávy, která osvěží den a na malou chvilku dá zapomenout každodenním starostem. A nezáleží na tom, jestli si chcete oddechnout doma, v kanceláři, u čerpací stanice nebo s přáteli na kulturní akci. Malý kousek Itálie si s Presto Caffé vychutnáte za každé situace. Třeba díky našim mobilním caffeteriím Outdoor Caffé nebo stylovým automatům Self Caffé.

Myslíme na prezentaci vaší společnosti. Třeba pomocí jedinečné kávy, která se stane vizitkou i příjemným zpestřením pracovního dne pro vaše firemní zaměstnance, kolegy a obchodní partnery. Proto vznikl koncept Office Caffé, díky kterému vám nabízíme vyladěnou kávovou směs Presto Caffé, ale také pravidelné seřizování kávovarů i školení přípravy excelentního espressa.

Chcete se naučit připravovat lahodnou kávu v pohodlí domova? Dopřejte si malé potěšení s nádechem luxusu. Díky Home Caffé si vychutnáte jedinečnou zrnkovou kávu s hutnou pěnou, intenzivní vůní a skvělou chutí. Stačí jenom chtít. O všechno ostatní se postaráme. Buono gusto!

Home_Caffe_sluzby_2.png

Home Caffé

Home Caffé nabízí jedinečnou možnost, jak si připravit skvělou kávu v pohodlí doma. Kompaktní cremu, pronikavou vůni a skvělou chuť oceníte při rodinném obědě nebo společném posezení s přáteli. Díky šálku skvělé kávy zpomalíte, zavřete oči a užijete si radostné chvíle v duchu „la dolce vita“.

Office_Caffé_header_2.png

Office Caffé

Připravte vašim zaměstnancům, kolegům, klientům nebo firemním partnerům při pracovní schůzce i důležitém jednání excelentní espresso. Díky konceptu Office Caffé vám přinášíme na stůl skvělou kávu, která se ihned stane tou nejlepší vizitkou preciznosti a kvality vašich služeb.

Outdoor Caffé

Naše stylové, mobilní kavárny Outdoor Caffé nabízí dokonalé espresso na čerstvém vzduchu. Vychutnat excelentní kávu jako z neapolské kafeterie si můžete třeba na rodinném výletě, ale i na výstavách, přednáškách nebo na různých kulturních a společenských akcích. V kruhu vašich blízkých. 

Self Caffé

Vychutnejte si skvělé, automatické espresso díky moderním kioskům Self Caffé. Základem pro dokonale připravenou kávu Presto Caffé je pravidelná a precizní údržba automatu, vysoce kvalitní suroviny, a především vášeň pro jedinečnou kávu. Samoobslužný kiosek Self Caffé navíc slibuje nejlepší dostupnou technologii automatického espressa na trhu.

Aktivní filtry

 • Presto Caffé - Zrnková káva 250 g

  229 Kč

  Obsah: Zrnková káva 250 g - 30 porcí

  Vyzkoušejte kávovou směs Passione da Napoli a dopřejte si dokonalé espresso. Naši zrnkovou kávu si zamilujete pro osobitou barvu, intenzivní vůni, optimální sladění chuťových vrstev, kompaktní pěnu a silnou chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Při dodržení ideálních podmínek přípravy navíc ucítíte i lehký nádech grapefruitu a zralých višní ve vyváženém poměru Arabiky a Robusty. Presto Caffé!

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Zrnková káva Presto Caffé 1000g + 250g zdarma
  • -10%

  Presto Caffé - Zrnková káva 1000 g + 250 g ZDARMA

  877 Kč -10% 789 Kč

  Obsah: Zrnková káva 1000 g + ZDARMA zrnková káva 250g PrestoCaffé.

  Výjimečná kávová směs pro dokonalé espresso. Kvalitní zrnková káva ve vyváženém poměru Arabiky a Robusty potěší výraznou barvou, intenzivní vůní, jedinečným sladěním chuťových vrstev, hustou cremou a chutí s tóny hořké čokolády a oříšků.

  Cena porce pod 7 Kč!!!

  Nyní dárek! Kupon ve výši 50 Kč na další nákup.

  Mimořádná akce!!!

  Dárek! Presto Caffé zrnková káva 250g k seřízení mlýnku Vašeho kávovaru ZDARMA!

  Využijte náš dárek k seřízení mlýnku vašeho kávovaru doma nebo v kanceláři a dostaňte z kávy PrestoCaffé MAXIMUM!!! Umocněte svůj požitek z ještě chutnějšího espressa PrestoCaffé. Řiďte se radami a pokyny v naší exkluzivní sekci PrestoBarista.

 • Presto Caffé - Mletá káva 250 g

  229 Kč

  Obsah: Mletá káva 250 g - 30 porcí

  Ochutnejte naši jemně mletou kávu Presto Caffé ve skvěle vyváženém poměru Arabiky a Robusty! Zamilujete si její unikátní barvu, vůni, sladění chuťových vrstev, kompaktní crému i silnou chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Pokud navíc dodržíte ideální podmínky přípravy, potom ucítíte i jemný nádech grapefruitu a zralých višní. Doporučujeme pro moka konvičky, kávovary bez mlýnku i pro zalévanou kávu typu "český turek".

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Šálek s podšálkem na espresso Presto Caffé

  269 Kč

  Silnostěnný hrnek 60 ml

  Zvolte luxusní design šálků Presto Caffé! Pro ještě lepší zachování maximální chuti a teploty vašeho espressa. Pečlivě vybraný tvar a extra silná stěna šálku o tloušťce 1 cm zajistí esteticky ideální vzhled a nevšední zážitek z vašeho espressa. Každý kus navíc pochází od tradičního italského výrobce gastronomického porcelánu.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Šálek s podšálkem na cappuccino Presto Caffé

  299 Kč

  Silnostěnný hrnek 160 ml

  Vyzkoušejte harmonický design šálků Presto Caffé! Pro maximální zachování chuti a teploty vašeho dokonalého espressa. Ergonomický tvar a extra silná stěna šálku zajistí ideální estetiku a nevšední zážitek z vašeho vysněného cappuccina. Každý kus navíc pochází od tradičního italského výrobce gastronomického porcelánu.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Presto Caffé - HB cukr

  349 Kč

  Balení: 1000ks - 4 kg

  Sladká tečka na vašem mistrovském díle? V případě skvěle připraveného espressa se vyplatí cit pro detail. Takže byste neměli na nic zapomenout. Skvělá káva, luxusní porcelán a kvalitní cukr. Kombinace detailů, která dělá z dobré kávy tu výjimečnou. Pro ideální chuť zvolte náš hygienicky balený třtinový cukr a připravte si jedinečnou kávu třeba v pohodlí domova.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).