Office Caffé | Presto Caffé

Office Caffé! Excelentní káva na váš pracovní stůl

Připravte kolegům, klientům nebo firemním partnerům dokonalé espresso. Koncept Office Caffé znamená nejen vyladěnou výjimečnou zrnkovou kávu, ale i profesionální pomoc s její přípravou. Nalaďte se na pracovní den nebo důležité jednání a vychutnejte sílu okamžiku. Nevíte jak na to? Se vším vám hravě pomůžeme v sekci Presto Barista, kde vám přinášíme zaručené postupy a exkluzivně odtajňujeme „know how“ přípravy jedinečné kávy. Aby se každý šálek stal precizní vizitkou vašich služeb.

S Office Caffé připravíte jedinečné espresso i vy

Léta ladění chuťových vrstev dala vzniknout jedinečné směsi Presto Caffé, která se dnes hrdě staví po bok těch nejlepších káv z neapolských pražíren. Inspirují nás hutné vůně, rozmanité chuťové variace, a především prvotřídní kvalita. Prim hraje optimálně vyvážený podíl Arabicy a Robusty, který dělá z každého doušku nezapomenutelný zážitek i každodenní rituál. A díky konceptu Office Caffé si skvělé espresso můžete užívat i u vás ve firmě.

Kvalita kávy jde totiž v ruce s obsahem směsi a její s přípravou. Chcete vašim klientům podat dokonalý šálek kávy s hustou pěnou a jemnou texturou na povrchu? Výborně! S potěšením vás toto umění naučíme. Poradíme s výběrem optimálního kávovaru, jeho obsluhou, servisem, ale i s perfektní přípravou zrnkové kávy. A pokud budete chtít, tak vás i v jejím podávání také zaškolíme nebo nabídneme pravidelné seřizování kávovaru.

Máte zájem o službu Office Caffé?

Aktivní filtry

 • Presto Caffé - Zrnková káva 250 g

  229 Kč

  Obsah: Zrnková káva 250 g - 30 porcí

  Vyzkoušejte kávovou směs Passione da Napoli a dopřejte si dokonalé espresso. Naši zrnkovou kávu si zamilujete pro osobitou barvu, intenzivní vůni, optimální sladění chuťových vrstev, kompaktní pěnu a silnou chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Při dodržení ideálních podmínek přípravy navíc ucítíte i lehký nádech grapefruitu a zralých višní ve vyváženém poměru Arabiky a Robusty. Presto Caffé!

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Zrnková káva Presto Caffé 1000g + 250g zdarma
  • -10%

  Presto Caffé - Zrnková káva 1000 g + 250 g ZDARMA

  877 Kč -10% 789 Kč

  Obsah: Zrnková káva 1000 g + ZDARMA zrnková káva 250g PrestoCaffé.

  Výjimečná kávová směs pro dokonalé espresso. Kvalitní zrnková káva ve vyváženém poměru Arabiky a Robusty potěší výraznou barvou, intenzivní vůní, jedinečným sladěním chuťových vrstev, hustou cremou a chutí s tóny hořké čokolády a oříšků.

  Cena porce pod 7 Kč!!!

  Nyní dárek! Kupon ve výši 50 Kč na další nákup.

  Mimořádná akce!!!

  Dárek! Presto Caffé zrnková káva 250g k seřízení mlýnku Vašeho kávovaru ZDARMA!

  Využijte náš dárek k seřízení mlýnku vašeho kávovaru doma nebo v kanceláři a dostaňte z kávy PrestoCaffé MAXIMUM!!! Umocněte svůj požitek z ještě chutnějšího espressa PrestoCaffé. Řiďte se radami a pokyny v naší exkluzivní sekci PrestoBarista.

 • Presto Caffé - Mletá káva 250 g

  229 Kč

  Obsah: Mletá káva 250 g - 30 porcí

  Ochutnejte naši jemně mletou kávu Presto Caffé ve skvěle vyváženém poměru Arabiky a Robusty! Zamilujete si její unikátní barvu, vůni, sladění chuťových vrstev, kompaktní crému i silnou chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Pokud navíc dodržíte ideální podmínky přípravy, potom ucítíte i jemný nádech grapefruitu a zralých višní. Doporučujeme pro moka konvičky, kávovary bez mlýnku i pro zalévanou kávu typu "český turek".

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Šálek s podšálkem na espresso Presto Caffé

  269 Kč

  Silnostěnný hrnek 60 ml

  Zvolte luxusní design šálků Presto Caffé! Pro ještě lepší zachování maximální chuti a teploty vašeho espressa. Pečlivě vybraný tvar a extra silná stěna šálku o tloušťce 1 cm zajistí esteticky ideální vzhled a nevšední zážitek z vašeho espressa. Každý kus navíc pochází od tradičního italského výrobce gastronomického porcelánu.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Šálek s podšálkem na cappuccino Presto Caffé

  299 Kč

  Silnostěnný hrnek 160 ml

  Vyzkoušejte harmonický design šálků Presto Caffé! Pro maximální zachování chuti a teploty vašeho dokonalého espressa. Ergonomický tvar a extra silná stěna šálku zajistí ideální estetiku a nevšední zážitek z vašeho vysněného cappuccina. Každý kus navíc pochází od tradičního italského výrobce gastronomického porcelánu.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).

 • Presto Caffé - HB cukr

  349 Kč

  Balení: 1000ks - 4 kg

  Sladká tečka na vašem mistrovském díle? V případě skvěle připraveného espressa se vyplatí cit pro detail. Takže byste neměli na nic zapomenout. Skvělá káva, luxusní porcelán a kvalitní cukr. Kombinace detailů, která dělá z dobré kávy tu výjimečnou. Pro ideální chuť zvolte náš hygienicky balený třtinový cukr a připravte si jedinečnou kávu třeba v pohodlí domova.

  Nyní ke každému nákupu obdržíte jako dárek 50 Kč na příští nákup (v minimální hodnotě 500 Kč).