Kavárny Outdoor Caffé | Presto Caffé

Stylové kavárny Outdoor Caffé

Koncept mobilních kaváren Outdoor Caffé vznikl na základě vašich přání, potřeb a chuťových nároků. Protože každý šálek naší kávové směsi v sobě ukrývá příležitost zastavit, na moment vypnout a vychutnat slastné „dolce vita“. Kávová směs Presto Caffé vás na okamžik přenese do slunné Neapole, jak na rohu rušné uličky společně s přáteli vychutnáváte radostné okamžiky života v podmanivé vzrušující atmosféře. Mobilní kavárny Outdoor Caffé jsou stále s vámi.

Přidanou hodnotou Presto Caffé je dlouhodobě budovaný vztah s našimi milými zákazníky a přáteli. Proto vám jsou mobilní kavárny Outdoor Caffé stále nablízku. Díky nim si užijete dokonalé café třeba na víkendovém výletu s rodinou, koncertě, výstavě i na dalších kulturně společenských akcích. Z krátkého posezení s přáteli se rázem stane krásná vzpomínka, ale i příjemný rituál.

Zajímají vás další zajímavosti ze světa Presto Caffé? Chcete se dozvědět tajemství perfektní přípravy kávy? Navštivte sekci Presto Barista, kde vám odhalujeme tajemství dokonalého espressa, které se rychle stane vaší vášní. Toužíte naši zrnkovou kávu ihned vyzkoušet? Navštivte náš e-shop a vyberte si podle chuti. Zajímáte se o kávu? Mrkněte na náš blog, který slibuje příjemné počtení, ať už si šálek Presto Caffé užíváte kdekoliv. Buono gusto!

Prestocaffe
Prestocaffe
Prestocaffe

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Použijte pole pro vyhledávání nebo přejděte na úvodní stránku.