Automatické espresso Self Caffé | Presto Caffé

Spolehlivé automatické espresso? Self Caffé!

Dá se vůbec připravit kvalitní a chutné espresso z automatu? Samozřejmě! Náš samoobslužný kiosek Self Caffé slibuje nejlepší dostupnou technologii automatického espressa na trhu. Provozovatelům čerpacích stanic, myček, soukromým univerzitám, autobazarům, showroomům i školícím centrům nabízíme nejkvalitnější suroviny v čele s naší skvělou kávovou směsí Presto Caffé. Všem klientům předáváme nejen „know howtechnologie, ale také odborný dohled na kvalitu údržby i servisu.

Automatické espresso Self Caffé, italský supersport mezi kávami

Máte vůči kávě z automatu předsudky? Self Caffé vás velmi mile překvapí. Ochutnali jsme stovky šálků z různých automatů po celé Itálii a jsme přesvědčeni, že dokážeme připravit přinejmenším stejně chutnou kávu.

Alfou a omegou spolehlivého automatického espressa jsou moderní technologie, pečlivý servis a poctivý přístup k údržbě. V Presto Caffé upřednostňujeme kvalitu a individuální přístup ke každému klientovi. Zakládáme si na pravidelné údržbě, nejkvalitnějších surovinách a osobitém citu. To vše dělá z každého šálku espressa Self Caffé jedinečnou možnost vydechnout, načerpat novou energii a vychutnat výbornou kávu s duší Neapole. Na čerpací stanici, v showroomu nebo na univerzitní půdě.

Prestocaffe

Samoobslužný kiosek na automatické espresso Self Caffé

Přemýšlíte nad pořízením kávového automatu i do vaší firmy, budovy nebo provozovny? Vyzkoušejte kiosek Self Caffé! Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a s italským srdcem na dlani. Dbáme na rozdílné potřeby, možnosti, a především vás chceme přesvědčit, že i z automatu se dá získat velmi kvalitní espresso výtečné vůně a intenzivní chuti. Vzorový samoobslužný kiosek Self Caffé, který vám připraví skvělé automatické espresso, můžete navštívit příklad v Olomouci.

Prestocaffe
Zajímáte se o kávu a baví vás příběhy s ní spjaté? Mrkněte na náš blog, který slibuje příjemné počtení, ať už si šálek Presto Caffé užíváte kdekoliv. Buono gusto!

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Použijte pole pro vyhledávání nebo přejděte na úvodní stránku.