Petr & Katka Bartošovi z Liberce

Hezký den všem, kteří právě čtou náš příspěvek na nový webový portál. Setkání s nejlepší kávou našeho života se stalo tak, jak to už v životě bývá v mnoha případech, čistě náhodou. Bylo to na libereckých trzích, když tehdy právě začalo hustě pršet a my jsme se schovali ve stánku společnosti Presto Caffe před nepříjemnou sprchou. Oslovil nás sympatický majitel a objednali jsme si s manželkou espresso s upřesněním, že chceme lungo. Tehdy jsme ještě neznali ani Petra, ani jeho excelentní kávu, ale dodnes si pamatujeme, jak nám každému podal na tácku espresso spolu v nahřátém šálku s kalíškem vroucí vody a dovětkem, který nás opravdu zaujal: "Zkažte si to espresso jak chcete Vy sami...":-) . A protože stále pršelo, zůstali jsme pod stříškou stánku a začali si povídat na téma kávy, která nám už přímo na místě velice zachutnala pro svojí hořkost, výrazné aroma a celkově skvělou chuť. A právě tady jsme se dozvěděli poutavý příběh jednoho šikovného českého podnikatele, který procestoval svět s cílem najít podle jeho názoru tu nejlepší kávu, kdy během této doby nachutnal stovky druhů káv a vytvořil si tak časem svoji jedinečnou a originální směs, kterou jsme od té doby nemohli přestat každodenně užívat jako velké kávové potěšení... Můžeme celá seriózně a s radostí konstatovat, že jsme postupem let rozšířili jeho odběratele o cca 20 dalších velmi spokojených klientů, protože naši přátelé při ochutnávce kávy prostě stejně tak jako my neodolali a začali si pravidelně vychutnávat kávu Presto Caffe. Na světě není mnoho firem, které by stačily uspokojit náročného spotřebitele kávy, a proto Vám můžeme jenom od srdce přát hodně štěstí v dalším životě, a také při výběru a pražení kávy. Díky Vám je svět kolem nás o zase něco příjemnější, a to je přidaná hodnota k nezaplacení. Máme náš velký obdiv za to, jak stabilně dobrou kávu za přijatelnou cenu produkujete. 

Petr & Katka Bartošovi z Liberce

---

Petra, Nýřany

Dobrý den,

Vaše káva je prostě super! Výborná chuť bez kyselosti. Maximální spokojenost. Děkuji.

Petra, Nýřany

---

Zuzana, Velké Meziříčí

Zdravím,

s kvalitou a chutí kávy jsme spokojeni ( jsme odběratelé od roku 2014). Komunikace je super.

Jediným „problémem" je doručování kávy Českou poštou, přivítala bych možnost doručení přes „pružnější" dopravce.

Zuzana, Velké Meziříčí

---

Dr.Ján Malovidy

Dobrý den,Vaši kávu jsme ochutnali před několika roky v Litoměřicích na výstavě,od té doby jsme ochutnali mnoho jiných ale Vaše vítězí.Už nehledáme.Když objednáme ihned dorazí ,není žádný problém.

Dr.Ján Malovidy.

---

Sláva, Průhonice.

Vaše kafíčko je jako pohlazení! Jestlipak víte, že vaše kafe nám nejen chutná, ale je v něm i kouzlo pohody a dobré nálady! Přeji vám mnoho zákazníků a držte laťku stále tak vysoko. 

Sláva, Průhonice.

---

Vašek z Písku

Presto Caffé není jen vynikající a velmi lahodná káva, ale je to zážitek. Skvělý zážitek s vůní Itálie, jehož čokoládová a oříšková chuť je v ústech cítit ještě dlouhý čas po vypití.

Vašek z Písku