Presto Caffé - Zrnková káva 5000g

PRESTO5000z

Obsah: Zrnková káva 5000g PrestoCaffé!

Výjimečná kávová směs Passione da Napoli pro dokonalé espresso. Kvalitní zrnková káva Presto Caffé 5000g ve vyváženém poměru Arabiky a Robusty potěší výraznou barvou pěny v odstínu lískových ořechů, intenzivní vůní, jedinečným sladěním chuťových vrstev, hustou kompaktní cremou a lahodnou chutí s tóny hořké čokolády s nuancemi oříšků. Za dodržení ideálních podmínek přípravy espressa se odmění svěžestí zralých višní a příjemným pocitem v ústech dlouho po vypití.

Cena 1 kg právě nyní 790 Kč 

3 950 Kč
Momentálně skladem

Káva PrestoCaffé se vyplatí :-)

Zrnkovou kávou PrestoCaffé s využitím rad a tipů výukové sekce PrestoBarista můžete z pohledu celkově nižší spotřeby oproti jiným kávám ušetřit!

Směs kávy PrestoCaffé totiž skutečně nakopne a povzbudí ;). Řídký, stimulačně prázdný nápoj od nás opravdu nečekejte. Namísto obvykle vypitého počtu káv tak s PrestoCaffé často vystačíte s menším množstvím šálků denně než jste doposud zvyklí. Skrze extrémní sílu espressa vám tak balení vydrží déle. Pokud mu ovšem pro jeho lahodnou a sametovou chuť naprosto nepropadnete jako my :-)))

Vlastní kavárna? Jasně, přece ta u vás doma :). Potěšte své blízké, přátele nebo sousedy a pozvěte je na výtečné espresso! Ve své domácí kavárně budete připravovat lahodné a silné espresso nebo cappuccino v neapolské kvalitě. Budou Vás jako baristu milovat a uvidíte je od teď velmi často ;).

Z našeho profesionálního kavárenského silnostěnného porcelánu si nápoj vychutnáte do poslední kapky. Můj tajný TIP ... ;) Po vypití espressa či lépe ristretta, ideálně dvojitého "vypláchněte" zbytky cremy v šálku kvalitním rumem, stačí pár kapek ... Lahůdková pralinka!

Naše káva PrestoCaffé, naše zásady kávového sedmera a několik rad z výukové sekce PrestoBarista vám pomohou v přípravě vskutku skvělého italského espressa i cappuccina a při dokonalé přípravě v neapolské, exkluzivní kvalitě.

Nyní porce již od 6,30 Kč

DOLCE VITA PrestoCaffé!!!

PRESTO5000z

Specifické reference

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: